طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در…—35

توضیح مختصر:

طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در نرم افزار انسیس، در این پروژه به طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در نرم افزار انسیس پرداخته ایم.

عنوان کامل: طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در نرم افزار انسیس

دسته بندی: دانشگاهی » سایر موارد

اطلاعات

 • فرمت فایل دانلودی: zip
 • فرمت فایل اصلی: ppt
 • تعداد صفحه: 32
 • حجم: 1,420 کیلوبایت

توضیحات:

انسیس به انگلیسی: ANSYS یک نرم افزار مهندسی به کمک رایانه می باشد که محصول شرکت ANSYS Inc است و از دسته ابزارهای تحلیلی است که از روش اجزاء محدود (FEM) برای مدل سازی و تحلیل در آن استفاده می شود.

نرم افزار انسیس مهندسین و طراحان را قادر می سازد تا به راحتی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح هایشان به صورت مرحله به مرحله اعمال کنند.

ابزارهای پیش بینی شده در انسیس امکان تحلیل انواع مختلف سازه ها مانند قاب، مخزن، سد، پل … و اجزای سازه ای مانند اتصالات فولادی، اعضای فولادی یا بتنی، ایزولاتورها، … را به روش های مختلف فراهم ساخته است. از آن جمله می توان به تحلیل های استاتیکی، بارگذاری رفت و برگشتی، مودال، تاریخچه زمانی، طیفی و … اشاره کرد. برای شبیه سازی شرایط مختلف تکیه گاهی گزینه های متعددی به صورت شتاب، جابجایی، نیرو و یا لنگر با الگوهای مختلف در دسترس هستند که به طور ثابت یا متغیر با زمان قابل استفاده اند. همچنین مدل های رفتاری مختلفی از مصالح شکل پذیر و ترد مانند مدل های دو و چند خطی فولاد، مدل دراگر- پراگر و مدل شکست بتن در آن پیش بینی شده است که در حوزه رفتار غیر خطی بکار می روند.

Ansys نرم افزار قدرتمند و شبیه ساز ساده ای می باشد که قدرت توانایی یک طراحی معتبر و استاندارد را به طراحان و مهندسین می دهد تا ایده هایشان را بر روی صفحه کامپیوترهایشان پیاده کنند. در این نرم افزار از سیستم کارآمد و آسان اتوماسیون پایگاه داده ها استفاده می گردد و باعث کاربری بسیار آسان این نرم افزار گردیده که به گفته سازنده نرم افزار می تواند به قدری قدرتمند باشد که برای 32 سال آینده جهت حل مشکلات طراحی موثر، مفید و قابل اعتماد واقع گردد.

با به کار بردن این نرم افزار مهندسین قادر به طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت بهتر در زمانی کمتر خواهند بود. این نرم افزار مهندسین و طراحان را قادر می سازد تا به راحتی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح هایشان به صورت مرحله به مرحله اعمال کنند.

نرم افزار Design Space Ansys کاملاً بر آخرین ورژن نرم افزارهای اصلی CAD سه بعدی که شامل پرو/اینجینیر, سالیدورکس, اینونتور, مکانیکال دسکتاپ, یونیگرافیکس ,سالید اج می شود منطبق است. این نرم افزار می تواند از اطلاعات خروجی نرم افزار کتیا استفاده نموده و از فرمت های رایج هندسی و برداری مانند SAT و Para solid پشتیبانی نماید.

این نرم افزار از اجزای تک واحدی تا مجموعه های بزرگ و پیچیده و حتی سیستم های کامل را با کلیه نماهای سه بعدی CAD به یک محصول یا سیستم مجازی کامل و قابل توسعه تبدیل می سازد. سیستم شبیه سازی این نرم افزار از چهار تابع مختلف با قابلیت های کاربردی مختلف تبعیت می نماید که از مُدل های اضافی، پلاگین های CAD و اتصالات متحرک می باشند و طوری طراحی شده اند تا کلیه نیازهای کاربران خاص را نیز برآورده سازند.

در این پروژه به طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در نرم افزار انسیس پرداخته ایم.

عبارات و جملات کلیدی

 • پروژه اجزای دو صفحه پرچ در انسیس
 • نرم افزار انسیس
 • دانلود پروژه انسیس
 • پروژه اجزای دو صفحه پرچ
 • طراحی اجزای دو صفحه پرچ در انسیس
 • پروژه انسیس
 • دانلود پروژه
 • پروژه انسیس
 • پروژه طراحی اجزای دو صفحه پرچ
 • پروژه طراحی دو صفحه پرچ

خرید فایل

مقالات مشابه

 • طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در…—1093
  توضیح مختصر: طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در نرم افزار انسیس عنوان کامل: طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در نرم افزار انسیس دسته بندی: مهندسی » مهندسی مکانیک فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: pptx تعداد صفحات: 32 حجم فایل:1,420 کیلوبایت قیمت: 7000 تومان دانلود پاورپوینت با موضوع طراحی اجزای دو صفحه پرچ شده در نرم افزار…
 • محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره…—2220
  توضیح مختصر: محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره با نرم افزار انسیس عنوان کامل: محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره با نرم افزار انسیس دسته بندی: دانشگاهی » سایر موارد اطلاعات فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: ppt تعداد صفحه: 28 حجم: 2,510 کیلوبایت محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره با نرم افزار انسیس این پروژه…
 • محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره…—25
  توضیح مختصر: محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره با نرم افزار انسیس عنوان کامل: محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره با نرم افزار انسیس دسته بندی: مهندسی » مهندسی مکانیک فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: ppt تعداد صفحات: 28 حجم فایل:2,510 کیلوبایت قیمت: 6000 تومان محاسبه تنش کرنش در پمپ 7 پره با نرم افزار انسیس…
 • تحلیل قیچی آهن بر در نرم افزار…—5496
  توضیح مختصر: پروژه تحلیل قیچی آهن بر در نرم افزار سالید، در این پروژه به تحلیل قیچی آهن بر در نرم افزار سالید پرداخته ایم. عنوان کامل: تحلیل قیچی آهن بر در نرم افزار سالید دسته بندی: دانشگاهی » سایر موارد اطلاعات فرمت فایل دانلودی: zip فرمت فایل اصلی: ppt تعداد صفحه: 31 حجم: 4,517 کیلوبایت توضیحات: سالیدورکسبه انگلیسی: SolidWorks…